Výkup nemovitostí

Potřebujete rychlé poskytnutí finanční hotovosti a to například na pořízení jiné nemovitostí? Potřebujete se vyplatit ze svých dluhů a vyhnout se hrozbě exekuce na byt nebo jinou nemovitost ?

Pak je pro Vás vhodné řešení výkup nemovitostí. Je vhodné i tehdy, pokud jen nechcete čekat na to, až se Vaše nemovitost prodá standardní cestou.

Jeho výhodou je především vysoká rychlost celé operace. Náš zkušený obchodní manažer zkontroluje Vaše vlastnická práva a závazky k dané nemovitosti. Poté zhodnotí cenu Vaší nemovitosti a bude tak činit na základě těchto faktorů:

  • umístění nemovitosti v zástavbě
  • celkový náhled na okolí nemovitosti
  • odhadovaný nebo přesný rok výstavby
  • druh nemovitosti
  • vybavení nemovitosti

Pokud Vás naše nabídka na výkup nemovitostí zaujala, napište nám do   kontaktního formuláře.

Zaujal mě přímý výkup nemovitostí

Přímý výkup nemovitostí se uskuteční prostřednictvím obchodního manažera zaměřujícího se na danou problematiku. Manažer se s Vámi sejde na dané nemovitosti po předešlé domluvě.

Na schůzku je nutné si připravit potřebné dokumenty:
– list vlastnictví
– katastrální mapu
– nabývací titul
– případně znalecký posudek

U případů, kdy je nemovitost vlastněna vícero spoluvlastníky, je potřeba souhlasu všech spolumajitelů. Po osobní schůzce se vyhodnocuje stav dané nemovitosti, a poté i tržní hodnota.

Manažer s Vámi projde možnosti, probere Vaše potřeby a nakonec se dohodnou podmínky výkupu. Cena, kterou Vám společnost za přímý výkup nemovitostí zaplatí, se odráží od tržní hodnoty. Garance naší společnosti je až 80 % z této tržní hodnoty. V případě, že chcete využít přímý výkup nemovitostí, kontaktujte nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře.

Co to je garantovaná cena?

Protože je nabídka nemovitostí poměrně rozsáhlá, může se jednoduše stát, že k prodeji dojde za šest a více měsíců. Za tu dobu se může cena nemovitosti snížit. Proto našim klientům garantujeme cenu. Jde o efektivní prodej nemovitosti za jistou finanční částku.

řešení exekuce na bytJsme schopni Vám garantovat až 80 % z této tržní hodnoty Vaší nemovitosti. Dohodnutou cenu společně smluvně potvrdíme a pokud budete požadovat peníze urgentně, jsme schopni poskytnout i rychlou zálohu.

Zaujala Vás nabídka garantované ceny při výkupu nemovitosti? Není nic jednoduššího, než se obrátit na nás. Vyplňte náš kontaktní formulář a budete brzy kontaktování našimi obchodníky.

Nemovitostí na prodej je na trhu velká spousta, a proto nemůžete vědět, že se zrovna ta Vaše prodá. Proto je garantování ceny v dnešní nestálé době výhodným řešením, jak rychle prodat.

U přímého výkupu nemovitostí je pro klienty důležitá především garance ceny výkupu.
– po prohlídce nemovitosti vyhodnotíme aktuální tržní hodnotu
– jsme schopni pro výkup nemovitostí garantovat až 80 % z tržní hodnoty za Vaši nemovitost
– domluvenou cenu za výkup nemovitostí vyřešíme smluvně a v případě klientova přání jsme schopni vyplatit zálohu

Za svou nemovitost chci peníze ihned

řešení exekuce na bytPro přímý výkup nemovitostí garantujeme našim klientům až 80 % z aktuální tržní hodnoty nemovitosti.

– pro naše klienty zdarma vyřídíme kompletní právní servis, jako je sepsání budoucí i kupní smlouvy, návrhu na vklad, vyhotovení znaleckého posudku pro potřebu finančního úřadu, vyplnění daňového přiznání
– aktuální tržní hodnotu určujeme na základě tzv. srovnávací metody, kterou provádíme ve spolupráci s realitními kancelářemi, hypotečními ústavy a odhadci, kdy dochází ke srovnávání aktuálně prodaných nemovitostí s podobnými parametry ve stejných lokalitách.

V případě Vašeho zájmu o bližší informace o naší službě výkup nemovitostí prosím vyplňte kontaktní formulář.

Můžete se dostat i do situace, kdy zpočátku špatně odhadnete tržní hodnotu své nemovitosti a dojde tím k prodloužení doby prodeje. Ve výsledku pak Vy, jako prodávající, ztratíte víc, než když zpočátku stanovíte svou cenu reálně. Nabízíme Vám ale rychlejší řešení. Po předložení všech potřebných produktů Vám můžeme vyplatit celou nebo část kupní ceny do 48 hodin.

Zaujala Vás tato nabídka nebo jen chcete vědět, kolik bychom Vám nabídli za Vaši nemovitost? Neváhejte a sjednejte si nezávaznou schůzku vyplněním formuláře.

Kolik tedy dostanu?

Nabízíme nejen samotný výkup nemovitostí, ale poskytujeme i právní servis. Zajistíme Vám sepsání kupní smlouvy, návrhu na vklad, zajistíme zhotovení znaleckého posudku a zajistíme vyplnění daňového přiznání.