Vaše časté dotazy

Mám zadluženou nemovitost na prodej

Vaše nemovitost je zadlužená? Pak máte velký problém při jejím prodeji, pokud se k němu rozhodnete.

Věřte, že i tato situace má své řešení. Při zplnomocnění uskutečníme jednání s věřiteli. Převezmeme splátky a můžeme Vám rovněž poskytnout zálohu, než se Váš dům podaří prodat.

Toto se hodí zejména, pokud Vám hrozí exekuce na byt nebo například výpověď z nájmu nemovitosti. Nabízíme Vám možnost vyplatit celou výši dluhu a domluvit se i na odkupu nemovitosti. Naší předností je rychlost. Navíc nepožadujeme vstupní poplatky na vytvoření naší nabídky. Poskytneme Vám i právní služby zdarma. Díky naší spolupráci s realitní kanceláří jsme schopni zajistit Vám případné další bydlení a to tak, aby na sebe navazovalo po časové stránce.

Určitě nenechejte situaci dojít až tak daleko, aby k Vám musel jít exekutor. Kontaktujte nás co nejdříve. Vyplňte náš kontaktní formulář a brzy budete kontaktován našim specialistou.

Jsem zadlužený. Hrozí mi exekuce na byt

Jste v situaci, kdy Vám množící se dluhy neustále přibývají a společně s nimi upomínky?

Neztrácejte hlavu. Všechno má své řešení. Pokud ale máte hodně dluhů, které mají dobu po splatnosti a řešíte množící se výzvy k uhrazení, může se stát, že některý z věřitelů předá svou pohledávku jiné instituci nebo osobě k vymáhání exekutorovi. Ten má právo odstavit Váš bankovní účet, ale dokonce i Vaši nemovitost nebo členská práva v případě bytového družstva. Exekuce nemovitostí jsou krajním řešením a vždy je dobré najít cestu, jak jí předejít.

Moc dobře si uvědomujeme, nakolik je tato situace svízelná a navíc ztratíte možnost se svou nemovitostí nakládat. Neustále zde hrozí strašák zpravidla velmi nevýhodné dražby (dražby většinou začínají na 2/3 tržní hodnoty).

Řešení této situace ale existuje. Není přitom ani příliš složité, je velmi rychlé a hlavně pro Vás výhodné. Kontaktujte nás. Jsme schopni vyřešit Vaše dluhy, exekuce na byt, družstevní byt nebo jinou nemovitost a vyřešit i další finanční potíže.

Potřebuji peníze na své dluhy

exekuce na družstevní bytKaždý dluh by měl být splácen – umořen. Pokud i Vy máte více dlužných částek, které musíte umořit, což znamená pravidelnými menšími splátkami je splácet, můžeme se o řešení těchto dluhů postarat my.

Provedeme společně pečlivou analýzu všech Vašich dluhů. Následně si stanovíme priority a navrhneme nejvhodnější postup. Společně se můžeme dohodnout na spolupráci a řešení Vašich finančních potíží, které vyřešíme vyřízením úvěru nebo formou prodeje nemovitosti. Jsme navíc schopni zajistit i další ubytování.

Vždy řešte své dluhy co nejrychleji. Neztrácejte čas a nevystavujte se riziku vzniku úrokových sankcí. Kontaktujte nás.

Splácení Vašich půjček a dluhů

První příčinou problémů nesplacených půjček a nesplácených hypoték zpravidla bývají problémy se splátkami. Následně vzniklé dluhy se navíc časem navyšují o úroky z oněch nesplacených splátek. Jedno řešení problému se splácením půjček ale existuje. Je jím konsolidace půjček. Při nahromadění půjček se může stát, že zcela ztratíte přehled o tom, jak jste na tom s jejich splácením a nebo je prostě již nezvládáte splácet.

My tuto situaci za Vás můžeme vyřešit rychle a efektivně. Jedinou podmínkou je vlastnictví nemovitosti nebo družstevního bytu.  Pokud máte zájem o tuto naši službu, vyplňte náš  kontaktní formulář.

Pokud nesplacené půjčky přerostly v nepříjemné dluhy, zajistíme prvně provedení kompletní analýzy všech Vašich dluhů. Stanovíme si jejich prioritu a následně vytvoříme nejvýhodnější postup. Vyřešíme Váš problém hrozící exekuce nemovitostí a vyřídíte si s námi úvěr a nebo provedeme výkup Vaší nemovitosti.

Co je to konsolidace půjček?

Je to efektivní metoda, jak můžete snížit měsíční splátky až v širokém rozpětí 30 až 70 %. Mohou se jí rovněž zkrátit doba splácení a Vy tak ušetříte na úrocích. V každém případě je to právě klient, kdo ušetří na různých poplatcích. Konsolidace je vlastně cesta k zjednodušení a získání přehledu nad splátkami. Najděte s námi cestu, jak výrazně snížit svou úvěrovou finanční zátěž. Využijte naší nabídky konsolidace půjček a neváhejte nás kontaktovat.

Mám dluhy a nechci prodat svou nemovitost

V případě, že máte dluhy a máte nemovitost, nebo již dokonce máte dluhy na svou nemovitosti, pak Vám hrozí, že si věřitelé budou své pohledávky vymáhat prostřednictvím exekutora. Tímto se dluhy zvyšují o poplatky za exekuční řízení a penále. I když nemovitost nechcete prodat, hrozí Vám při zadlužení exekuce nemovitosti a to nařízeným prodejem v nedobrovolné dražbě.

Jedinou možností, jak zabránit nedobrovolnému prodeji nemovitosti, je jedině včasná úhrada dluhů. Pokud máte exekuci na svůj majetek, znamená to zároveň být uvedený v bankovním i nebankovním registru, včetně manžela či manželky. Je důležité vědět, že v daných registrech můžete být vedeni ještě 4 roky po uhrazení exekuce nemovitosti nebo movitého majetku. Úvěr lze vyřídit jedině na osobu blízkou, která má čistý registr, a je bonitní splácet úvěr spolu se zajištěním Vaší nemovitosti. Nenechejte svou situaci zajít tak daleko a obraťte se na nás. Zajistíme Vám vyřízení úvěru, vyplacení a výmaz dluhů na nemovitosti tak, aby Vám banka mohla vyplatit úvěr. Nacházíte-li se v takovéto situaci, pak nás co nejrychleji kontaktujte a nechte nás zbavit Vašich dluhů. My Vám pomůžeme. Stačí vyplnit kontaktní formulář.

Vyplacení dluhu na nemovitosti, oddlužení nemovitosti

Pokud máte dluhy na nemovitosti, které potřebujete vyplatit, je nutné zjistit druhy těchto dluhů, zdali se jedná o zástavu, exekuce nemovitostí, případně zda je na nemovitosti nějaké jiné právní omezení. Důležité je, abychom zjistili, co je příčinou daných dluhů a vyčíslit jejich aktuální výši.

Věřitelé mohou chtít umoření Vašich dluhů prodejem nemovitosti, proto zajistíme komunikaci s danými věřiteli, abychom předešli dalším sankcím nebo dokonce exekuci. Veškeré výše zmíněné kroky jsme schopni pro klienta zajistit, včetně zajištění financí. Vyřiďte si své dluhy a oddlužte svou nemovitost dříve, než Vám na dveře zaklepe exekutor. Kontaktujte nás co nejrychleji vyplněním našeho nezávazného kontaktního formuláře.